Alarmy

/Alarmy
Alarmy 2015-02-14T01:07:54+00:00

Nasza firma w trosce o Państwa bezpieczeństwo projektuje, instaluje, konserwuje oraz serwisuje elektroniczne systemy zabezpieczeń w postaci Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) popularnie zwanych systemami alarmowymi.

W obiektach gdzie można rozprowadzić bez problemu okablowanie montujemy systemy alarmowe przewodowe, natomiast tam gdzie jest to utrudnione albo niemożliwe wykonujemy systemy bezprzewodowe lub mieszane.
Zabezpieczamy zarówno wnętrza obiektów jak i teren wokół niego. Instalacja alarmowa staje się standardowym elementem nowych obiektów zapewniając spokój i bezpieczeństwo osobom przebywającym w obiekcie lub gdy jesteśmy poza nim.
Systemy wyposażamy w dodatkowe elementy bezpieczeństwa takie jak czujniki dymu, gazu, gazu usypiającego, czadu, zalania wodą, stłuczeniowe, przyciski napadowe (pozwalające odstraszyć podejrzane osoby), co pozwala nam na spokojny sen i odpoczynek. System w sytuacji wykrycia zagrożenia alarmuje i powiadamia osoby wskazane przez właściciela.

W przypadkach, gdy przebywamy na piętrze możemy na noc zabezpieczyć parter i piwnice, przez co możemy nie bać się, że ktoś w czasie naszego snu wejdzie do domu (strefy nocne i dzienne). Dodatkowo system możemy rozbudować o ochronę obwodową zabezpieczając okna, drzwi pozwalając nam na spokojne przebywanie w obiekcie mimo uzbrojonego systemu. W takim przypadku czujniki ruchu nie są aktywne i możemy się poruszać. Natomiast wejście złodzieja oknem spowoduje włączenie systemu.
Jeśli tylko ktoś naruszy nasz teren prywatny system alarmowy natychmiast powiadomi o tym i wystraszy intruza.

W naszej działalnści wykonujemy także usługi stałej, okresowej oraz dorywczej  obsługi systemów zarówno w formie konserwacji jak i serwisu. W ramach konserwacji zajmujemy się między innymi:

  • sprawdzeniem poprawności działania całego systemu
  • korektą ustawień systemu
  • zmianą parametrów technicznych centrali oraz osprzętu
  • aktualizacją oprogramowania centrali
  • odczytem zdarzeń z centrali alarmowej
  • wykonaniem testu komunikacji lub łączności w przypadku określonej formy monitoringu

W przypadku wystąpienia awarii lub innego problemu zapewniamy przyjazd w ciągu 24godzin i rozpoczecie prac w celu usunięcia niedogodności. Konserwacja może być wykonywana w trybach: comiesięcznie, kwartalnie, 2 razy do roku lub raz w roku.

Nasza firma współpracuje z Firmą Solid, liderem w branży Ochrony Osób i Mienia. Udzielamy informacji zainteresowanym podmiotom o zakresie usług oferowanych przez Solid, pomagamy w kontakcie z pracownikiem oraz zawieraniu ewentualnej umowy na świadczenie usług w zakresie:

  • monitoringu systemu alarmowego z interwencją
  • monitoringu wizyjnego (połączenie systemu alarmowego oraz telewizji przemysłowej CCTV w jeden system) z interwencją
  • monitoringu pojazdu GPS
  • ochrony fizycznej długoterminowej

W sytuacji zagrożenia na miejsce zdarzenia wysyłana jest grupa interwencyjna. Patrol interweniując posiada dobre rozeznanie w sytuacji na obiekcie.

Dla każdej firmy odpowiednio wykwalifikowana kadra to solidna baza i pewność, że każde zlecenie zostanie należycie i solidnie wykonane. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z firmą Satel, niekwestionowanym liderem w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń w szczególności systemów alarmowych. W ramach projektu „eduSatel” podnosimy kwalifikacje oraz pogłębiamy wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań inteligentnych systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Ponadto doradzamy jaki sprzęt wybrać i gdzie go zamontować tak aby jak najlepiej spełniał swoje funkcje. Powyższe pozwala sądzić, że nasza oferta zostanie przez Państwa życzliwie przyjęta.