W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informatyk, serwisant sprzętu IT

OPIS STANOWISKA:

  • Diagnostyka, naprawa i konfiguracja komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, peryferii komputerowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane: technik elektronik, technik informatyk),
  • Umiejętność sprawnej identyfikacji i rozwiązywania problemów sprzętowych z komputerami PC oprogramowaniem systemowym Windows i peryferiami komputerowymi,
  • Chęci rozwoju i pogłębiania wiedzy oraz zwiększania kompetencji w zakresie IT,
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i współpraca z zespołem.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia, kursy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
 Przy składaniu podań prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.
Podania prosimy wysyłać mailem na adres: praca@pcnet.com.pl

Monter i Sprzedawca Systemów Teletechnicznych
w specjalizacji: SSWIN, CCTV, SSP, Sieci LAN, RTV oraz pochodne.

Montaż i serwis instalacji teletechnicznych u klienta

OBOWIĄZKI:

• Montaż i naprawa instalacji RTV
• Montaż i naprawa instalacji CCTV
• Montaż i naprawa systemów SSWIN, SSP
• Montaż i naprawa sieci LAN
• Sprzedaż

WYMAGANIA:

• prawo jazdy kat. B,
• Dyspozycyjność,
• dokładność i rzetelność,
• zaangażowanie oraz kreatywność,
• umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,

• uprawnienia SEP,
• wykształcenie techniczne
• doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

• miłą atmosferę pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia, kursy,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Uwaga!
Nie wymagamy doświadczenia.

Podania prosimy wysyłać mailem na adres: praca@pcnet.com.pl